TOPCORE service s.r.o. je výrobcem a dodavatelem zařízení a příslušenství do papírenského průmyslu, převážně pro výrobu papírových dutinek

O společnosti

Jako odborníci na lepidla působíme na trhu od roku 2013. Naší první zakázkou byla v roce 2008 výroba navíjecího trnu pro výrobu papírových trubic se speciálním povrchem, který jsme začali dále nabízet v rámci Evropské unie. Postupem času jsme získávali další zakázky na dodání pneumatických brzd a stěracích pánviček včetně stěracích nožů, které zajišťují nanesení optimální vrstvy lepidla. Díky rostoucí poptávce po lepidle z řad našich zákazníků bylo rozhodnuto, kterým směrem se budeme dále ubírat a založili jsme společnost TOPCORE service s.r.o. Pořídili jsme malou míchačku, která ale brzy nestačila. Dnes již disponujeme třemi míchacími linkami a máme přibližně 200 receptů lepidel. Na rozvoji našeho know-how v oblasti lepidel dlouhodobě spolupracujeme s Fakultou Chemickou, Vysokého Učení Technického v Brně.

Spolehlivost, kvalita a cenová dostupnost

Filozofií značky TOPCORE je věrnost svým zákazníkům, naslouchání jejich požadavkům, inovace a rozšiřování nabídky produktů a poskytovaných služeb.

Účinnost lepidel TOPCORE je využita na maximum díky nejlepší kombinaci vývoje a chemických látek.

Klademe velký důraz na jednoduché, chytré a účelné provedení strojů/výrobních linek, které vede ke spolehlivosti a dlouhé životnosti strojů TOPCORE. A to ruku v ruce s jednoduchou údržbou a rychlým servisem.

Náš tým

Značné úsilí také věnujeme rozvoji znalostí a dovedností našich zaměstnanců.

Jsme spolehlivým partnerem pro své klienty, obchodní partnery i spolupracovníky.

spolumajitel, prodej
Petr Červinka
spolumajitel, vedoucí výroby
Petr Vařejka
spolumajitel, technický manažer
Zdeněk Vařejka